Марота: Не трябва да удържаме играч, който иска да напусне
Главният изпълнителен директор на Интер Джузепе Марота потвърди, че "нерадзурите" обмислят да продадат полузащитника Кристиан Ериксен. Засега клубът не е получавал предложения за трансфер на датчанина.
"Конте отговори много изчерпателно. Не трябва да държим играча, ако той иска да напусне“, заяви Марота.
Запитвания за Ериксен? Към момента не сме получавали такива. Ще се опитаме да намерим правилното решение в тази ситуация", заяви Марота.
Ериксен е готов да напусне Интер през следващия трансферен прозорец в случай на добра оферта. ПСЖ се интересува от подписването на халфа.
През настоящия сезон Ериксен изигра седем мача за Интер във всички турнири, без да се отчете с резултатни действия.
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
- Стефан де Врай продължава кариерата си в Панатинайкос
- Разследват Алесандро Бастони по дело за връзка с непълнолетна
- Интер се раздели официално с Ян Зомер
- Интер готви нов договор за Федерико Димарко до 2030 година
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]