Икарди възнамерява да се върне в Италия
Нападателят на Интер Мауро Икарди, който играе под наем за Пари Сен Жермен, възнамерява да напусне парижкия клуб и да се върне в Италия. Това съобщи журналистът Николо Шира.
"Икарди реши да се завърне в Италия в края на сезона. Няма да остане в ПСЖ. Той и съпругата му Ванда Нара се срещнаха със спортния директор на Париж Леонардо, за да обявят решението. След това ПСЖ спря да се свързва с Интер по отношение на покупката на нападателя", съобщи Шира.
В края на този сезон ПСЖ можеше да купи Мауро от Интер за 70 млн. евро. В тази кампания Икарди отбеляза 20 гола и даде 2 асистенции в 31 срещи за парижани във всички турнири. Споразумението на Икарди с Интер е валидно до 30 юни 2022 година.
- Джузепе Марота: Няма никакви условия, при които Лаутаро Мартинес да напусне Интер
- Интер започна защитата на титлата с разгромна победа над Монца
- Интер ще започне по шампионски
- Господството на Интер и реформите в Милан. Анонс на новия сезон в Серия А
- Кристиан Киву: Джон Стоунс ще повиши още повече нивото на Интер
- Леандро Паредес дисквалифициран за 10 мача заради инцидента след финала на Световното първенство
- Кристиан Киву: Лаутаро е нашият капитан и ще остане с нас дълго време
- Барселона включи Лаутаро Мартинес в краткия списък за нов нападател
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]