Киелини: Меси и Роналдо са като Федерер и Надал
Защитникът на Ювентус Джорджио Киелини обяви, че се смята за късметлия да живее в същата епоха със съотборника си Кристиано Роналдо и звездата на Барселона Лео Меси, които той сравни с легендите на тениса Роджър Федерер и Рафаел Надал.
Във вчерашния ден Роналдо вкара своя 601-ви гол когато върна отбора си до равен с Торино в Серия А, докато Меси реализира своите голове 599 и 600 за Барселона през седмицата срещу Ливърпул в Шампионска лига:
"Ние сме късметлии да живеем в една епоха с тези двама звездни играчи. Можем да ги сравним с Федерер и Надал. Един ден Кристиано е най-добър в света, а на другия Меси. Истината е, че това са двама извънземни, които играят друг спорт, в сравнение с нас."
Киелини коментира снощната среща:
"Този Ювентус има душа и сърце, с Интер и Торино не започнахме добре, но искахме да покажем на всички, че можем да сме най-силните от началото до края. Искаме да докажем, че заслужаваме Скудетото и в края трябва да покажем форма за следващия сезон."
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Арсенал преговаря за звезда на Серия А
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]