Наполи се интересува от Кевин Трап
Наполи е заинтересуван от трансфера на вратаря на ПСЖ Кевин Трап, съобщава Tuttosport. Според медията, италианският клуб не може да се разбере със Стандард за трансфера на стража Гилермо Очоа. Изхождайки от това, неаполитанци са решили да разгледат вариант с наем на Трап за един сезон и след това да закупят играча.
Напомняме, че Трап стана трети вратар на парижани след пристигането на Джанлуиджи Буфон във френския отбор. Договорът на немския футболист е до лятото на 2020 година.
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Наполи отказа първата оферта на Нотингам Форест за защитник
- Конте: Боли ме от това равенство
- Копенхаген избегна загубата срещу Наполи
- Копенхаген – Наполи: За гостите ще е успех, ако вземат точката
- Наполи се разбра с халф на Уулвс
- Наполи с минимална победа над Сасуоло (видео)
- Наполи се препъна срещу Парма
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]