Сусо: Рома, Наполи и Интер ме искаха, но Милан не ме пускаше
Докато Милан осъществи доста успешни нови транфери в клуба през изминалата лято, може би една от техните най-важни задачи бе да успят да задържат Сусо. Бившият играч на Ливърпул успя да се наложи като един от основните имена в състава на Винченцо Монтело, а в интерви за "Il Fatto Quotidiano" той коментира случващото се по следния начин:
"Наполи ме преследваше, както Рома и Интер и всеки път, когато Милан получаваше оферти за подписа ми, те получаваха отговор, че не се продавам. Бях щастлив тъй като те също желаеха да остана. Ако обаче Реал или Барселона бяха ми отправили предложение, то тогава нямаше как да откажа. Шегата настрана, но Милан винаги твърдеше, че не се продавам, аз аз отговорях, че искам да остана тук," разкри Сусо.
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
- Милан претърпя шокиращо първо поражение от 24 кръга
- Как се строи нов италиански гранд
- Милан ще повали Парма
- Милан е във връзка с AIA след спорните съдийски решения
- Стана ясно какво е казал Алегри на Фабрегас
- Фабрегас: Много съм горд от това силно представяне
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]