Атлетико призна за преговори с Мота
Президентът на Атлетико Мадрид Енрике Сересо потвърди появилите се слухове, че клубът преговаря с полузащитника на ПСЖ Тиаго Мота. 32-годишният италианец призна, че повече не е мотивиран да играе за френския клуб, с който има договор до 2016 година, като ръководството на парижани посрещна с разбиране това изявление.
"Истина е, имаме голям интерес към този играч. Преговорите отнемат време, но водим разговори. Не знам кога ще има сделка, но разговорите продължават", заяви Сересо.
Мота игра за Атлетико през сезон 2007/2008, след което премина в Дженоа, а оттам в Интер. В ПСЖ той играе от 2012 година.
- Барселона ще търси чудото срещу Атлетико Мадрид
- Флик вярва в чудо: Барса може да направи обрат срещу Атлетико
- Симеоне преди реванша: Ние сме там, където искаме да бъдем
- Левандовски пропуска реванша с Атлетико за Купата заради фрактура
- Атлетико изтръгна победата от Овиедо с гол в 90+4-та минута
- Атлетико Мадрид: Краят на една епоха?
- Анонс на 26-ти кръг на Примера дивисион – срещите в събота
- Сьорлот: Трябва да продължим по този начин
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]