Алба може да премине в Интер Маями
Бившият защитник на Барселона Жорди Алба може да продължи кариерата си в Интер Маями. Това съобщава известният инсайдер Фабрицио Романо в своя "Туитър".
Според източника Алба води активни преговори с ръководството на Интер Маями, където бившият нападател на Барселона и ПСЖ Лионел Меси премина това лято.
Отбелязва се, че на този етап 34-годишният испанец все още не е взел решение за бъдещето си. Освен офертата от САЩ, Алба има покани и от клубове от Саудитска Арабия.
Жорди Алба изигра 24 мача в Ла Лига за Барселона през миналия сезон, като отбеляза два гола и направи три асистенции. Каталунците станаха шампиони с 88 точки. В края на сезона Барселона обяви, че Алба ще напусне клуба.
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]