Меси игнорира обажданията от Барселона
Нападателят на ПСЖ Лионел Меси игнорира обажданията от Барселона. Испанският клуб има намерение да върне 35-годишния аржентински футболист, но той преговаря с Интер Маями, съобщава Sport.es.
По-рано бе съобщено, че представители на Меси и американският клуб обсъждат подобен преход от няколко години и всеки път вероятността за такъв трансфер нараства. Хорхе и Хосе Мас, които са собственици на Интер Маями заедно с Дейвид Бекъм, преговарят с бащата на Меси, Хорхе Меси.
Меси отбеляза 12 гола и даде 13 асистенции в 17 мача във всички състезания този сезон.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]