ПСЖ предлага двама за Икарди
ПСЖ предлага на Интер халфовете Юлиан Дракслер и Леандро Паредес в замяна на нападателя Мауро Икарди, съобщава L'Equipe. Аржентинецът играе под наем за парижани до края на сезона.
ПСЖ не планира да изкупи договора на Икарди. Клаузата за освобождаване на аржентинеца е 70 милиона евро и парижани предлагат двама играчи, чиято трансферна стойност се оценява на по около 40 милиона. Освен това френският шампион се опитва да осигури и наем на Мауро за още един сезон.
През този сезон Икарди вкара 20 гола в 31 мача за ПСЖ във всички турнири и даде четири асистенции.
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]