Умтити: Неймар и Мбапе са създадени да играят заедно
Защитникът на Барселона Самуел Умтити обяви мнението си, че нападателите на Пари Сен Жермен Неймар и Килиан Мбапе са страхотен тандем и ги чакат големи успехи. Шампионът от Лига 1 ПСЖ започва с нов треньор сезона и Томас Тухел все още експериментира с подредбата си в атака, като използва Неймар като номер 10:
"Неймар беше много добър съотборник когато беше в Барселона. Той е човек, който винаги е весел, винаги е щастлив и прави номера и шеги. Ние всички познаваме качествата на Неймар. Той може да отключи всеки мач. Той играе на изключително високо ниво.
"Неймар заедно с Килиан Мбапе... играчи с такъв талант са направени да играят заедно. Няма причина да не им се получава."
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]