Тухел: Неймар може да остане номер 10
Нападателят Неймар може да остане в ролята на номер 10 за тима на Пари Сен Жермен след като новият наставник Томас Тухел продължава да експериментира със състава си. Тухел игра в схема 3-4-1-2 срещу Ангерс в събота и спечели с 3:1 след голове от Кавани, Неймар и Мбапе, като бразилецът бе зад двамата си колеги на терена.
"За момента е важно Неймар да е на терена с другите трима ключови играчи - Ди Мария, Мбапе и Кавани. Аз искам да намеря позиция за всички играчи. Той се справя добре като номер 10. Може да продължим така. Моето желание е да играем така. Мисля тази идея от няколко седмици. Това беше възможност да изпробваме.
"Беше много важно да променим структурата. Аз съм по-умен след мача, отколкото преди него. Поемам отговорността за организацията ако направим грешка. Във втората част играхме по-интензивно. Намирахме играчите през линиите. Победата беше заслужена, но трудна. Сега не сме и свежи защото работим здраво в тренировките. Трябва да играем принципно, с кураж и интензитет."
- Дембеле блести с два гола, ПСЖ увеличи аванса си на върха
- ПСЖ – Тулуза: Шампионите ще увеличат аванса си
- Гонсалу Рамош може да напусне ПСЖ – интерес от Манчестър Юнайтед и Тотнъм
- ПСЖ насочва поглед към Камавинга, интерес има и от Арсенал
- Невидимата власт или как един клуб започна да диктува правилата във Франция
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Ланс е недоволен от решението за отлагане на мача с ПСЖ
- Скандал: Лига 1 премести мач на ПСЖ въпреки недоволството на Ланс
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]