ПСЖ: Алвеш не може да си поръча сок, а с Неймар е и по-зле
Според информация на английския таблоид "The Sun", новото попълнение на Пари Сен Жермен изпитва сериозни проблеми с езиковата бариера в новия си клуб. Както знаете по-голямата част от играчите на "парижани" предпочитат да комуникарт помежду си на френски език, поради което неговия съотборник Маркиньос коментира:
"Предвид новите ни попълнения, те би следвало да знаят, че се предполага да говорят на френски. Дани Алвеш разбира френски, защото е играл редом до много френски футболисти, но пък в момента не знае как да си поръча дори портокалов сок в някой ресторант. Колкото до Немар, при него е дори по-сложно. Сигурни сме, че той ще се справи с това.
- ПСЖ спечели Междуконтиненталната купа
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- ПСЖ обра наградите на ФИФА
- Донарума е най-добър вратар по версията на ФИФА
- Осъдиха ПСЖ да плати 61 млн. на Мбапе
- ПСЖ пречупи Мец
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]