Луис Густаво е близо до трансфер в Олимпик Марсилия
Полузащитникът на Волфсбург Луис Густаво е близо до трансфер в Олимпик Марсилия. Според източника на информацията, немските и френските клубове остава да договорят само детайлите на сделката.
От услугите на бразилския футболист се интересува не един европейски клуб, като сред кандидатите са Милан, Интер, Шалке 04 и ПСЖ.
През миналия сезон Луис Густаво взе участие в 27 мача от първенството на Германия. Контрактът му с "вълците" е до лятото на 2018 година.
- Анонс на 33-ти кръг на Лига 1
- Анонс на 32-ри кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Юве следи Грийнууд като вариант при евентуална раздяла с Консейсао
- Марсилия изпусна победата срещу Ница в края
- Анонс на 31-ви кръг на Лига 1
- Анонс на 31-ви кръг на Лига 1 - срещите в събота
- Бенатиа: Представянето ни беше срамно
- Анонс на 30-ти кръг на Лига 1 - срещите в неделя
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]