Тиаго: Трето място ще е катастрофа
Капитанът на Пари Сен Жермен Тиаго Силва призна, че евентуален завършек на сезона на трето място във френската Лига 1 ще е катастрофа за шампиона, който вече се отдалечава от запазването на титлата. След загубата с 3:1 от Ница в последния кръг тимът е втори с 3 точки зад лидера Монако и има мач повече.
"Ние трябва да гледаме напред и да спечелим трите мача до края защото финал на трето място ще е катастрофа за нас. Математически не е свършило нищо, но почти е невъзможно. Ние трябва да спечелим трите си мача и особено финалът в Купата на Франция. Искаме да завършим възможно най-добре и след това да се насладим на почивка защото беше трудно за нас."
- ПСЖ отстрани Ливърпул след победа на „Анфийлд“ и продължи към полуфиналите
- Край на мечтата за Мондиала: звезда на Ливърпул аут до 12 месеца след тежка контузия?
- Ливърпул – Пари Сен Жермен: "Анфийлд" срещу реалността
- ПСЖ на загуба въпреки исторически требъл
- ПСЖ влиза в битката за Роджърс, цената може да скочи до 120 млн. евро
- Opta: Арсенал е фаворит за трофея в Шампионската лига
- Луис Енрике: ПСЖ ще трябва да страда на „Анфийлд“
- Слот обясни защо изобщо не пусна Салах
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]