Блан настоя за подобрение в ПСЖ
Лоран Блан предизвика момчетата от своя Пари Сен-Жермен да продължат да работят след загубата с 4:2 срещу Лайпциг в петък. В тази среща парижани на два пъти поведоха в резултата, само за да загубят срещата. Според Блан обаче, тимът е показал подобрение и трябва да се работи още в тази посока.
"Беше много труден мач, особено втората част. Няма съмнение, че германците бяха физически по-здрави и издържаха по-дълго от нас. Какво повече да кажа, наистина. Сега продължаваме напред, работим и се подготвяме за турнето си, което наближава."
Златан Ибрахимович, който взе участие в срещата, остана доволен от показаното и заговори:
"Чувствах се добре в този приятелски мач. За мен бе важно да продължа работата върху формата си, защото имах дълга ваканция. Трябва да продължа да работя. Чувствах се добре на терена, това е страхотен стадион, страхотна атмосфера и играхме срещу добър опонент."
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]