Максуел: Нямам планове да напускам ПСЖ
Бразилският защитник на ПСЖ Максуел няма планове да напуска отбора през лятото, въпреки появилата се информация, че парижаните ще се борят за подписа на левия бранител на Лил - Лукас Дин. Максуел изигра ключова роля миналия сезон при триумфа на ПСЖ, но от клуба се решени да се сдобият с "свежа кръв" в лицето на 19-годишния Дин.
"Моята цел е да остана до 2015г., когато приключва настоящия ми контракт с отбора. Ще видим какво ще се случи тогава, но най-вероятно ще очаква предложения. Никога не съм изключвал евентуално мое завръща в Бразилия, въпреки че никога не съм играл там на профисионално ниво. Голям фен съм на Вашку да Гама," сподели Максуел пред Globoesporte.
- ПСЖ ще довърши Монако
- Хакими ще бъде изправен пред съд по обвинение в изнасилване
- Престиани твърди, че Винисиус го нарекъл „джудже“
- ПСЖ ще изплати 60,9 млн. евро на Мбапе след съдебната сага
- ПСЖ отново е лидер в Лига 1
- ПСЖ – Мец: Лотарингци ще катастрофират в Париж
- ПСЖ отправи питане за Холанд
- Нападател на ПСЖ попадна в полезрението на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]