Мейрелеш: Не съм искал да напускам Фенербахче
Полузащитникът на Фенербахче Раул Мейрелеш опроверга информацията, че може да премине в Интер. Както е известно, през миналата седмица някои италиански издания съобщиха, че „нерадзурите" възнамеряват да вземат под наем португалския национал, с опция за откупване на трансфера му. Съобщаваше се също така, че Мейрелеш няма нищо против подобен ход и е отворен за преминаването си в Интер.
„Не съм предприемал никакви стъпки в тази насока. Тази италианска преса твърди, че ще ме дадат под наем в Интер. Няма такова нещо. Аз имам договор с Фенербахче. Единственото, което искам е да тренирам и да дам своя принос за успехите на отбора си, след като изтече наказанието ми", заяви Мейрелеш за Fanatik.
- Наказаха Жозе Моуриньо за два мача след скандал в дербито с Порто
- Селтик иска Роби Кийн за нов мениджър
- Нов треньор в Абърдийн: Стивън Робинсън поема отбора на Димитър Митов
- На 41 години Уесли Снайдер отново връзва обувките
- Новият Левандовски блесна срещу Моуриньо
- Селтик елиминира Рейнджърс след дузпи, безредици помрачиха дербито
- Предателят или как спортът и парите победиха религията
- Бенфика – Порто: „Орлите“ ще съживят битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]