Ибрахимович е изправен пред тежко наказание
Нападателят на Пари Сен Жермен Златан Ибрахимович е изправен пред тежко наказание, след като днес шведският национал бе призован да се изправи пред Дисциплинарния комитет на Футболната федерация на Франция и да даде обяснения за действията си по време на мача с Олимпик Лион в рамките на 18-я кръг на Лига 1.
Както е известно, ПСЖ спечели с 1:0, но срещата ще се запомни преди всичко с инцидента в 40-та минута, когато Ибрахимович стъпи върху главата на падналия Деян Ловрен.
От федерацията вече изгледаха видеозапис на случката и сега 31-годишният швед ще трябва да представи своята версия пред комисията, която по-късно ще реши какви дисциплинарни мерки ще предприеме срещу нападателя.
- Роналдо разкритикува напрежението в Саудитската лига: Това вече не е футбол
- ФИФА обсъжда задължителен възпитаник на терена във всеки мач
- Престиани разкри детайли около скандала с Винисиус и наказанието
- Доменико Тедеско напусна Фенербахче
- Неймар пропусна тренировка на Сантос преди важен мач
- Галатасарай разби Фенербахче в дербито и направи решителна крачка към титлата
- Междуконтиненталното дерби ще завърши без победител
- Ал-Ахли Джеда защити титлата си в Азия след драматичен финал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]