Вратар на ПСЖ: Ибра е просто най-добрият
Вратарят на Парис Сейнт-Жермейн Салваторе Сиригу е ентусиазиран от привличането на Златан Ибрахимович, като описа нападателя като най-добрият. Той заговори на пресконференция на Парис Сейнт-Жермейн в сряда, като бе изключително доволен за състава си и посоката, в която върви:
"Златан е играч от такова високо ниво, той просто е най-добрият. Той е един от най-добрите нападатели в света. Има фантастична сила, атлетичен е, освен това има невероятна техника. Това е перфектен играч и той ще донесе много на ПСЖ."
"Много важни играчи пристигнаха тук и те ще ни помогнат да направим следващата стъпка в развитието си. За мен всички, които бяха привлечени, са топ играчи."
- Галатасарай изкушава Леао с милиони, Милан иска 60 млн. евро
- Рафаел Леао ще реши бъдещето си след края на Мондиал 2026
- Гласнер остава фаворит за Милан, но Почетино вече има договорка с „росонерите“
- Комо очарова, Интер триумфира, Милан и Юве разочароваха: изминалият сезон в Серия А
- Гласнер е все по-близо до Милан
- Рафаел Леао е готов да остане в Милан въпреки интереса от Англия
- Манчестър Юнайтед и Милан следят халф на Ботафого
- Романо: Милан не иска Конте, клубът търси треньор с различен стил
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]