Луис Енрике е обявен за най-добър треньор на 2025 г.
Наставникът на Пари Сен Жермен Луис Енрике е обявен за най-добър треньор на 2025 г. Миналия сезон той изведе отбора си до титлата в първенството, Купата на Франция, Суперкупата на Франция и Шампионската лига. Отборът достигна и до финала на Световното клубно първенство на ФИФА. На финала на последното издание на състезанието отборът на Луис Енрике се изправи срещу Интер Милано. Парижкият клуб си осигури смазваща победа с 5:0.
Сарина Вигман , треньор на националния отбор на Англия, беше обявена за треньор на годината при жените . Тя доведе отбора до победа на Европейското първенство. На финала английският отбор победи Испания (1-1, 3-1 след дузпи).
- ПСЖ с минимална победа над Льо Авър
- Льо Хавър ще затрудни ПСЖ
- Резултати от жребия за осминафиналите на Шампионска лига сезон 2025/26
- Ашраф Хакими поблагодари на феновете за подкрепата
- Мбапе подкрепи Хакими по делото за изнасилване
- Луис Енрике: Готви сме за мач с всеки
- ПСЖ направи 2:2 с Монако и продължава към осминафиналите
- ПСЖ ще довърши Монако
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]