Луис Енрике: Не сме лузъри
Старши -треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике коментира загубата на отбора си с 0:3 от Челси в последния мач от Световното клубно първенство.
"Не сме лузъри. Заехме второ място, ние сме вицешампиони. Губещ е някой, който се отказва. В спортове от толкова високо ниво няма губещи“, цитира ESPN думите на Енрике.
Нека припомним, че парижкият клуб загуби първия си финал този сезон. Преди това отборът спечели три трофея във Франция и стана победител в Шампионската лига, след като победи Интер (5:0) в решителния мач. Нека отбележим, че френското първенство ще започне на 17 август, а парижани ще се изправят срещу Нант като гост.
- ПСЖ готви мегапредложение за Хулиан Алварес
- ПСЖ защити титлата си след драматичен триумф над Арсенал във финала на Шампионска лига
- Трети финал за шест години: как Катар изгради най-силния ПСЖ в историята
- Маркиньос: Луис Енрике е треньор от най-висока класа, а Дембеле и Кварацхелия са лидери
- Едегор: Готови сме за финала, атмосферата в отбора е невероятна
- Сака: Мечтая за този момент от седемгодишен
- Маркиньос: Нищо не е различно от миналата година
- Играчите на ПСЖ ще получат по 1 милион евро при триумф над Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]