Адриано: Трябва да сваля килограми преди дебюта си за Коринтианс
Нападателят на Коринтианс Адриано, има огромно желание да се завърне в игра и да дебютира за бразилския клуб, след като от дълго време контузия не му позволяваше това. Но той призна, че на първо място той трябва да се върне във форма преди да навлезе на футболен терен. Бившият играч на Интер и Рома подписа с Коринтианс през март 2011.
Той обаче получи контузия в ахилеса преди първия си мач за клуба. Това го постави извън игра за над 5 месеца. Завръщането му обаче наближава. Той заговори пред TV Globo: "Не остана много. Мисля, че трябва да сваля 3 или 4 килограма. Но все пак има още месец до момента, в който ще мога да играя. Това ми дава време."
- Рома може да плати 40 млн. евро за крилото на Лион Малик Фофана
- Луис Енрике не е убеден в трансфер в Рома, Интер чака 30 млн. евро
- Рома иска Ендрик под наем от Реал Мадрид
- Рома привлече гръцкия национал Константинос Кулиеракис
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Манчестър Юнайтед води в битката за Ману Коне
- Рома и Астън Вила в битка за Крисенсио Самървил, Уест Хем отказа оферта
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]