Брайтнер: Ал-Хилал ни спаси от номерата на Неймар
Легендата на Байерн Мюнхен Паул Брайтнер нападна Неймар, който саркастично благодари на Ал-Хилал, че го е взел в Саудитска Арабия. Брайтнер каза някои остри думи за бившата звезда на Пари Сен Жермен, който стана последната от групата звезди, които се насочиха към Саудитската професионална лига. Той саркастично благодари на Ал-Хилал за това, че е взел Неймар далеч от европейските брегове, като настоя, че той "само се гмурка/симулира" и не предлага нищо друго.
Бившата звезда на Байерн и Реал Мадрид Брайтнер заяви пред Bayrischer Rundfunk: "Благодаря ви, скъпи саудитци, че купихте г-н Неймар, който е един от най-измамните футболисти през последните години на тази планета. Един от най-великите футболисти, който само актьорства, който само се гмурка. Мизерно! Много подъл характер. Трябва да кажа: много ви благодаря, няма нужда да го издържаме повече".
С ПСЖ Неймар така и не можа да помогне на клуба да се сдобие със слава в Шампионската лига, нито пък той лично в кариерата си достигна до "Златната топка".
- Феран Торес спаси ПСЖ от загуба с два гола срещу Рен
- ПСЖ иска 70 млн. евро за Ибрахим Мбайе от Ливърпул
- Анонс на 1-ви кръг на Лига 1
- Първенството на талантите. Анонс на новия сезон в Лига 1
- Рен може да приеме ПСЖ два пъти през сезона
- ПСЖ и Рен могат да не изиграят мача от първия кръг на Лига 1 по програма
- Ибрахим Мбайе се съгласи да подпише петгодишен договор с Ливърпул
- Ашраф Хакими: Трябваше да сме при равни условия
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]