Верати се разбра с Ал-Хилал
Полузащитникът на Пари Сен Жермен Марко Верати се разбра за личен договор с Ал- Хилал. Това съобщи журналистът Фабрицио Романо.
Според източника, Верати определено е успял да преговаря със саудитския клуб за трансфера. Това отчасти потвърждава факта, че италианецът не игра нито една минута в скорошен приятелски мач с италианския Интер. Преходът обаче е възпрепятстван от факта, че парижкият клуб и Ал-Хилал не могат да се споразумеят за трансферната цена на 30-годишния футболист. ПСЖ иска повече от 30 милиона евро за трансфера на Верати, Ал-Хилал все още не се е съгласил на подобна сума.
Припомняме, че по-рано бе съобщено, че на 30-годишния футболист е предложен тригодишен договор със заплата от 48 милиона евро годишно. Марко Верати се присъедини към ПСЖ през 2012 г. от италианския клуб Пескара. За парижкия клуб играчът прекара повече от 300 мача. Той е многократен носител на титлата в Лига 1, Суперкупата и Купата на Франция.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]