Президентът на МЛС: Ще помогнем на Интер Маями за Меси
Шефът на МЛС Дон Грабер увери, че лигата ще се опита да помогне на Интер Маями да привлече нападателя на ПСЖ Лионел Меси.
"Ще работим много усилено с Интер Маями, франчайзът, който иска да го привлече, за да предложим програма, която ще осигури несравнимо глобално наследство. Бяхме ефективни в миналото в намирането на интелигентни начини за привличане на играчи за нашите клубове. Надявам се, че можем да обсъдим това и да измислим нещо“, заяви Грабер.
По-рано бе съобщено, че Интер Маями иска да подпише с Меси тази година. През лятото изтича договорът на аржентинския нападател с ПСЖ, а Барселона също се интересува от услугите на 35-годишния футболист.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]