Руди Гарсия доволен от прекъснатата трофейна суша
Треньорът на Лил Руди Гарсия изказа задоволството си от това да види купата в ръцете на неговите футболисти, за първи път от над половин век, като те победиха ПСЖ с гол на Людовик Обраняк в 89-ата минута от фаул: "Щастливи сме - трябва да е ясно, че в Лил хората чакат това от 56 години! Сега ще се насладим на момента и ще се приготвим за сряда."
"Добре стана, че не играхме продължения, както се очакваше в края на мача." Към думите на треньора добави зашитникът Рио Мавуба: "Беше много, много трудно. ПСЖ играха тяхната си игра. Но финалът е хубав само когато печелиш, и това направихме ние. Бяхме солидни по целия терен. Положихме огромно усилие. Невероятно е как резерва (Обраняк) ни донесе победата."
- Наказаха Жозе Моуриньо за два мача след скандал в дербито с Порто
- Селтик иска Роби Кийн за нов мениджър
- Нов треньор в Абърдийн: Стивън Робинсън поема отбора на Димитър Митов
- На 41 години Уесли Снайдер отново връзва обувките
- Новият Левандовски блесна срещу Моуриньо
- Селтик елиминира Рейнджърс след дузпи, безредици помрачиха дербито
- Предателят или как спортът и парите победиха религията
- Бенфика – Порто: „Орлите“ ще съживят битката за титлата
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]