Галатасарай може да наеме Икарди
Галатасарай може да подпише с нападателя на Пари Сен Жермен Мауро Икарди. Според италианския журналист Николо Шира, турският клуб подготвя оферта към нападателя, за да го убеди да се присъедини към отбора им.
Както уточнява инсайдерът, от ПСЖ са готови да пуснат своя нападател, както и да платят част от заплатата му, която е около 10 милиона евро на година. В същото време се съобщава, че евентуалният трансфер на аржентинеца в Галатасарай може да бъде осъществен под формата на наем.
Припомняме, че Мауро Икарди премина в ПСЖ от Интер през юли 2020 г. Френският клуб плати 50 милиона евро за нападателя.През миналия сезон Икарди изигра 24 мача за клуба в Лига 1, записвайки четири гола.
- Фламенго назначи Леонардо Жардим за треньор до 2027 година
- Филипе Луис след уволнението: Футболът е направен от цикли и нашият беше исторически
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Ривър Плейт назначи Едуардо Коудет за нов старши треньор
- Контузия за Роналдо, но Мондиал 2026 не е под въпрос
- Спортинг повали Порто с дузпа на Луис Суарес в първия полуфинал
- Роналдо остана в Рияд въпреки ракетните удари в региона
- Ubi maior, minor cessat
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]