Директор на Интер Маями: Искаме най-добрите играчи
Търговският директор на Интер Маями Ксавие Асенси говори за евентуалния трансфер на нападателя на Пари Сен Жермен Лионел Меси в клуба.
"Бих ли подписал с играчи като Меси? Да, с известни резерви. Лео Меси не може да се сравнява с никой друг играч, той е специален.
Ние се стремим да бъдем еталон за футбола в САЩ и за това са важни играчите и шоуто, който можем да устроим.
За това се нуждаем от най-добрите играчи и да ги имаме е истинската цел на този клуб. Що се отнася до Лео Меси, има го, но има и всички останали.
Искаме да имаме най-добрите играчи в света и смятам, че Меси е най-добрият за всички времена. Тогава всичко зависи от него. Искаме да бъдем еталон за футбола в Съединените щати, това е една от целите на организацията“, заяви Асенси.
- ПСЖ съобщи за контузените
- ПСЖ ще си връща водачеството срещу Рен
- Тежка визита за Монако на Лазурния бряг
- Мбапе с рекордно постижение в ШЛ
- Луис Енрике: Витиня е следващият претендент за „Златната топка“
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Директор на Байерн: Изненадан съм за наказанието на Диас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]