Газиантепспор привлича Спас Делев?
Турското издание "Ajansspor" уведоми, че "Газиантепспор" наблюдава изявите на играча на ЦСКА Спас Делев и може да се опита да го привлече през летния трансферен прозорец. Медията съобщи също така, че пратеници на турския клуб са гледали играта на Делев в двубоя за Купата на България с "Черно море". Младежът бе с главна заслуга за успеха с 2:0, отбелязвайки единия от двата гола за Армейците.
Ако "Газиантепспор" купи Делев, крилото може да стане вторият български състезател, който се подвизава при Соколите. Както е известно, Ивелин Попов играе за тима от началото на този сезон.
В последно време Делев подобри значително своето представяне, което веднага привлече вниманието върху него. Говори се, че интерес към него има и от Русия.
Снимка: БГНЕС
- ЦСКА: Нека светлината на празника донесе спокойствие и вдъхновение
- ЦСКА донесоха празнично настроение на набор 2018 и 2019
- Нойзи: Левски – ЦСКА е измислено дерби от комунистите, истинското е Левски -Славия
- Паро: ЦСКА го чакат хубави моменти
- ЦСКА 1948 отправи оферта към Спас Делев?
- Христо Янев: Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас
- Защитник на ЦСКА 1948 стана капитан на националния отбор на Боливия
- Съблазняват основен играч на ЦСКА с доста добра оферта
181