Кавани и Бенфик сближиха позициите си
Бившият нападател на ПСЖ Единсон Кавани е близо до подписване с Бенфика. Страните не успяха да постигнат споразумение миналата седмица, но сега преговорите са в напреднал етап.
Споразумението между Кавани и Бенфика може да бъде възпрепятствано от високата заплата на нападателя - 12 милиона евро. Интер и Рома също проявяват интерес към уругваеца.
Нпомняме, че Кавани реши да не остане в ПСЖ за последните етапи на Шампионска лига, преиграването на които ще се състои през август. Нападателят игра за парижани в 22 срещи във всички турнири през сезон 2019/20, като отбеляза седем гола и даде три асистенции.
- Гьозтепе с Мъри измъкна точката на гости на Фенербахче
- Мъри ще измъчи Фенербахче в Истанбул
- Бенфика обяви завръщането на Рафа Силва
- Галатасарай нае крило на Наполи
- Моуриньо: Изненадан съм, че най-добрите клубове се управляват от треньори без опит
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Роналдо реши да напусне Ал-Насър и да прекрати футболната си кариера
- Реал Мадрид е номер едно по приходи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]