Бербо дебютира с равен в първенството на Индия
Българският нападател Димитър Бербатов дебютира в първенството на Индия. Бившият играч на Манчестър Юнайтед бе титуляр за Керала Бластърс в дербито срещу шампиона на страната Атлетико де Колката. Двата тима изиграха хубав мач, като в крайна сметка срещата от първия кръг завърши при резултат 0:0.
Впечатление направи, че след почивката Бербатов се върна по-назад и влезе в ролята на организатор на играта. Все пак в самия край той можеше да се разпише с глава, но ударът му бе твърде слаб и не затрудни вратаря на шампионите.
- Директор на БФС съобщи важна новина (ВИДЕО)
- Кулибали удължи договора си с Ал-Хилал
- Стърлинг се присъедини към Фейнорд
- Съпругата на Меси: не употребяваме алкохол и не пушим
- Георги Иванов и шефове на БФС взеха участие в конгрес на УЕФА
- Интер Маями отложи приятелски мач заради травма на Меси
- Треньорът на Чикаго: Голям фен съм на Левандовски
- Неймар е близо до завръщане
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]