Христо Янев треньор на ЦСКА?
В последните дни се появиха слухове, които спекулират с името на Христо Янев за евентуален треньор на ЦСКА (София), след като вече е ясно, че отбора ще започне новия сезон в Югозападната "В" група. Вестник "Труд" пък допълва, че е възможен дори дует Пламен Марков - Христо Янев, като бившия национален селекционер е възможно да поема длъжността спортен директор на "червените".
Идеята на собствениците Гриша Ганчев и Юлиян Инджов е да заложат на млади футболисти и треньори. Пред завръщане в ЦСКА е и Томи Костадинов, който премина през ЦСКА, Литекс, а след това в долните дивизии на гръцкия футбол. Валентин Илиев е много вероятно да се раздели с "червената идея".
- Парламентарните избори може да изместят ЦСКА - Левски
- Всички нови в ЦСКА с картотека за първия мач
- Левски подготви договор за Кареасо, сделката може да е факт още днес
- ЦСКА ще опита да привлече нов централен защитник
- Предлагат улица и алея в София да бъдат кръстени на Димитър Пенев
- ЦСКА 1948 прегази корейци в последната си контрола в Турция
- Гочето: Има много кадърни футболисти в България
- Цветомир Найденов се пошегува с ЦСКА
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]