Футболисти на ЦСКА продължават да напускат
Списъкът с напуснани футболисти на ЦСКА продължава да расте с всеки изминал ден, след като стана ясна новината, че отбора ще се подвизава в Югозападната "В" група през следващия сезон. Както знаете преди седмица договорите с "армейците" си приключиха Бергонси, Милисавлевич, Николич, Чапаев, Орлушич и Силва. Днес пък този списък беше допълнен от четирима други футболисти на "червените", като това са Иван Маркович, Максимс Уваренко, Тончи Кукоч и Жуан Фелипе.
СТК констатира прекратяване на трудовите договори без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК на следните футболисти:
- Иван Маркович с ПФК ЦСКА (Сф) считано от 02.06.2015 г.
- Максимс Уваренко с ПФК ЦСКА (Сф) считано от 12.06.2015 г.
- Тончи Кукоч с ПФК ЦСКА (Сф) считано от 02.06.2015 г.
- Жуан Филипе Рибейро с ПФК ЦСКА (Сф) считано от 18.06.2015 г.
- Антон Ивов Славчев с ПФК Локомотив (Сф) считано от 26.06.2015 г.
- Димитър Валентинов Велковски с ПФК Локомотив (Сф) считано от 24.06.2015 г.
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов
- ЦСКА 1948 привлече бивш футболист на Борусия Дортмунд
- Цветомир Найденов: Сами срещу футболната мафия!
- Пуснаха билетите за Черно море - ЦСКА
- Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]