Ботев Пловдив не срещна проблеми срещу Славия (видео)
Ботев Пловдив не се затрудни при домакинството си на Славия в мач от шестия кръг на родната А група, надигравайки "белите" с 2:0 на стадиона в Коматево. Първото попадение за "канарчетата" беше дело на Томаш Иршак, който в 14-та минута получи перфектен пас от Мариян Огнянов и без проблеми елиминира стража на Славия. Осем минути след началото на втората част Иршак отново беше замесен, но този път той се записа с асистенция към съотборника си Лъчезар Балтанов, който реализира за 2:0.
След този двубой Ботев Пловдив ще заеме 4-то място в подреждането, изоставайки само на 2 точки от лидера ЦСКА, докато Славия ще остане на предпоследната позиция с 5 пункта в актива си.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Ботев Пловдив надделя над Арда
- Ботев (Пловдив) си върна Димитър Тонев
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Ботев Пловдив привлече Асен Чандъров с 2-годишен договор
- Ботев Пд обяви четири контроли
- Ботев Пловдив обяви старта на подготовката
- Ботев Пловдив организира „Ботев марш“ за 2 юни в Пловдив
- Станислав Генчев се завръща начело на Ботев Пловдив
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]