ЦСКА ще играе в Лига Европа
Ръководния и административен орган на европейския футбол (УЕФА) потвърди, макар и косвено, че българския ЦСКА ще може да се включи в предстоящия турнир Лига Европа. Това стана ясно днес, когато на сайта на футболната централа беше публикуван списъкът с 118-те отбори, които ще бъдат допуснати до първия и втория квалификационен кръг на надпреварата. Жребият се очаква да се проведе в понеделник (24 юни), а двубоите са насрочени за 4 и 11 юли.
Въпреки тази информация, бъдещето на армейският клуб все още остава неразгадано. Не се знае дали Димитър Борисов ще отстъпи президентският пост на Гриша Ганчев, каква точно ще бъде ролята на Христо Стоичков и какво ще се случи с лиценза на червените.
- ЦСКА не допусна изненада в Стара Загора (видео)
- Ивайло Киров: Мъчение е да гледаш ЦСКА
- Берое пусна билетите за мача с ЦСКА
- ЦСКА ще си тръгне с 3 точки от Стара Загора
- ЦСКА може да играе в Пловдив в евротурнирите
- Днес става ясно дали ЦСКА ще се отърве от ненужен
- Скаути на ЦСКА гледат играчи в Южна Америка
- Спартак Москва вече няма интерес към Лапоухов
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]