Левски с грешка при визитата си в Гоце Делчев (видео)
Отборът на Левски не успя да вземе трите точки при гостуването си на Пирин (Гоце Делчев), завършвайки наравно 1:1 в мач от 21-я кръг от родната ни А група. По този начин съставът на Илиан Илиев остана на точка зад лидера Лудогорец, който все още не е изиграл срещата си от този кръг.
Първото попадение в срещата падна в 40-та минута и бе дело на Ромен Ели, който засече топката от точката за изпълнение на наказателен удар, след като вратаря на домакините Абидков не успя да изчисти по най-добрия възможен начин от краката на Димов. През втората част сините решиха да предприемат по дефанзивна тактика, което даде шанс на домакините да развият нападанието си. Девет минути преди последния съдийски сигнал Старокин спъна в гръб Близнаков в рамките на наказателното поле и съдията посочи бялата точка. Любомир Витанов реализира, носейки точка за Пирин, който остава 10-ти с 7 точки преднина от опасната зона.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Левски няма право на грешна стъпка и срещу Арда
- Кристиан Димитров се обърна към "сините" фенове
- Кметът на Добрич отговори на Веласкес: Теренът беше перфектен
- Веласкес: Ще бъде провал, ако от сега мислим за ЦСКА
- Левски изпусна победата в последните секунди срещу Добруджа
- Левски влиза в решителна битка за титлата срещу Добруджа
- Минимална победа върши работа на Левски в Добрич
- Веласкес лично се ангажира със селекцията в Левски
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]