Легенда: Трябва да закрият ЦСКА!
Носителят на "Златната обувка" от 1969 година Петър Жеков остана недоволен от факта, че старши-треньорът на вицешампионите Стойчо Младенов изведе само седем футболисти на първата тренировка на тима. Легендата дори призова за закриване на славния някога клуб и изпращането му в окръжните групи.
„ЦСКА започна подготовката, започнаха и поредните безумия на "Армията". Това няма да е за първи път, няма да е и за последен. Те ме изумяват все повече и повече. На първата тренировка излизат седем футболисти! Не знам, това да не би да е волейболен или хандбален отбор? Подобно чудо не съм виждал никога", заяви Петър Жеков.
„Всички служители на "Армията", всички работещи в школата не са помирисали лев. А знаете ли кое е върхът на простотията? Накарали са ги да се подпишат, че са взели по три заплати, за да се спаси лиценза на ЦСКА. Трябва полицията да отиде на "Армията" и да ги разпита всичките до един. И всички да обяснят за какво става въпрос. И да ги закрият - няма "Б" група - направо "В" или окръжните!", каза още легендарният нападател.
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Майкъла: Този отбор на ЦСКА трябва да играе в евротурнирите
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Янев ще има специален разговор с Делова
- ЦСКА надви Локомотив София, Пиедраита блесна с красив гол
- ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив не се победиха в Бистрица
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]