Турците ще спонсорират и ЦСКА (снимки)
Турският здравен холдинг "Аджъбадем" подписа спонсорски договор с още един роден тим - ЦСКА. Както е известно, вчера те сториха това и с Левски, а по-рано сключиха сделка с Локомотив Пловдив. Условията на споразумението са същите както и при "сините", т.е. срокът на контракта е за следващите четири години и половина. Освен безплатно лечение на първия отбор и администрацията, "червените" ще получат и неназована спонсорска сума.
"Радостен съм, че подписахме с такава голяма организация. Не съм се колебал нито за миг да сключа този договор. Никакво притеснение не съм имал да подпиша и съм горд от случващото се днес. Убеден съм, че сътрудничеството ни ще бъде ползотворно. Договорът ще е за четири години и половина. Благодарих им лично, че ни гласуваха доверие", заяви изпълнителният директор на ЦСКА Венцислав Живков.
Изпълнителният директор на "армейците" Венцислав Живков подари фланелка на ЦСКА на представителя на “ACIBADEM” - г-н Илк, както и членска карта за ВИП ложата на стадион „Българска армия”.
"За нас е чест да работим с двата най-големи клуба в България. В Турция сме работили едновременно с четири от водещите отбори, а освен това в Сърбия също работим едновременно с Партизан и Цървена звезда. Това не е нещо ново за нас. Параметрите по договорите с ЦСКА и Левски са абсолютно еднакви“, заяви представителят на "Аджъбадем" Чайръ Йлк.
След края на пресконференцитя гостите разгледаха музея на Спортната слава на ЦСКА, където позираха заедно с наставника на отбора Димитър Пенев. На входа на стадион "Българска армия" вече може да бъде забелязано логото на новия спонсор на отбора.
Снимки: Илияна Енчева
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Майкъла: Този отбор на ЦСКА трябва да играе в евротурнирите
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Янев ще има специален разговор с Делова
- ЦСКА надви Локомотив София, Пиедраита блесна с красив гол
- ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив не се победиха в Бистрица
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]