ЦСКА 1948 привлече бивш футболист на Борусия Дортмунд
ЦСКА 1948 се сдоби с поредното си ново попълнение, след като финансовият благодетел на клуба Цветомир Найденов обяви официално привличането на Флориан Кребс.
"Добре дошъл на Флориан Кребс в ЦСКА! Втори германец в нашия клуб“, написа бизнесменът във Фейсбук.
Кребс пристига от финландския Интер Турку, където прекара последния етап от кариерата си. Родом от Берлин, халфът е продукт на школата на Херта и дори носеше капитанската лента на отбора до 19 години, когато тимът спечели титлата в юношеската Бундеслига през 2018 г. След този период той се състезава за втория състав на Борусия Дортмунд и за Кемницер, преди да потърси развитие извън Германия.
Медиите в Германия твърдят, че Кребс ще получи в България възнаграждение на ниво, което се доближава до заплатите във водещите клубове от Втора Бундеслига.
- ЦСКА 1948 размаза сръбски гранд
- Майкъла: Янев е водил само на изпадащи отбори
- Цветомир Найденов: Лагер на смъртта 2
- Емил Велев: Левски да забрави за миналия сезон
- Медина: В ЦСКА 1948 сме готови за силен сезон
- Обявиха програмата за първите 3 кръга в efbet Лига
- ЦСКА изравни най-големия си летен резил
- Диего Медина: ЦСКА 1948 има всичко необходимо за силен сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]