Дните на директор в ЦСКА изглеждат преброени?
Спортният директор Пауло Нога е най-застрашен за поста си в ЦСКА, разкрива "Мач Телеграф“, на фона на фенското недоволство, насочено към ръководството на клуба.
Привържениците изразиха гнева си след равенството 1:1 със Спартак Варна.
Пауло Нога дойде със сериозна визитка, като е работил в клубове като ПСЖ и Спортинг Лисабон. Оказа се обаче, че португалецът реално не е спортен директор, защото не прави селекция, а всъщност по-скоро е координатор между първия, втория, третия отбор и школата. Функция, за която обаче, получава немислимо висока заплата.
Логично е изпълнителният директор Радослав Златков да не носи вина за лошото представяне, защото неговата основна функция е да преговаря с набелязаните от Методи Томанов футболисти.
Именно Златков предложи гигантска заплата на Габи Каниховски, който обаче отиде за по-малко пари във Ференцварош. Сега изпълнителният шеф е предложил и огромно възнаграждение и на друг играч от израелското първенство - Лукас Вентура от Апоел Беер Шева.
Очаква се представителят на скаутското звено Методи Томанов да намери и доведе поне още четирима играчи до края на прозореца.
- Левски направи решителна крачка към титлата след победа над ЦСКА
- ЦСКА 1948 удари Лудогорец и измести шампиона от второто място (видео)
- Цветомир Найденов атакува петима съдии
- Левски е в негативна серия в мачовете с ЦСКА
- Кошмара: Близо сме до крайната цел
- Ето кой ще е съдия на ЦСКА - Левски
- Мистерия с картон на играч на Лудогорец
- Вечното дерби може отново да остане без победител