Лудогорец отново с показно на ЦСКА – София и Левски
Руан Крус още не е стегнал куфари за Бразилия, а заместникът му за върха на атаката на Лудогорец вече е в България и подписа. Изненадвате ли се? Не би трябвало, защото точно същото се случи по-рано през месеца, когато Лудогорец продаде Рик Джонатан на Тайерес и си осигури услугите на колумбийското крило Емерсон Родригес от Интер Маями.
Факт е, че за пореден път Лудогорец направи показно на грандовете ЦСКА – София и Левски, които се оплетоха като патета в кълчища с техните селекции. Разградчани вършат нещата така, както трябва и то не само заради наличието на по-голям ресурс. И взимат играчи с абсолютно същите профили на напусналите. При това млади, които се очаква да донесат бъдещи печалби.
Преди време на "Герена“ знаеха каква ще е зимната им селекция още през ноември, когато привличаха набелязаните. В момента сините нямат попълнение… А започнаха сезона с амбиции да детронират разградчани.
Янаки Димитров/ "Тема спорт“
- Веласкес: Заслужавахме да победим
- Хьогмо: Левски ни затрудни, но ги спряхме
- Лудогорец с оферта за халф на Карабах
- Лудогорец прекърши Левски и е на полуфинал за Купата
- Шеф на БФС призна за предстояща категоризация на академиите
- Стойчо Стоев: Мачът за Купата е с по-голямо значение за Левски
- Пробвайте знак Х за Лудогорец - Левски
- Веласкес: Готови сме да играем и 120 минути срещу Лудогорец
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]