Сектор "Б" обяви край на своя бойкот
Феновете на Левски от "София Запад" обявиха, че техният бойкот приключва и привържениците ще се завърнат на трибуните за предстоящото в събота дерби срещу ЦСКА. След проведената по-рано днес среща между двата клуба, полицията и БФС стана ясно, че мачът ще се проведе със запалянковци и на двата отбора.
Припомняме, че част от "сините" фенове не посетиха домакинството срещу Берое заради несъгласие с ръководството на любимия им клуб и трите поредни загуби, които тимът на Николай Костов записа срещу Лудогорец (1:5), ЦСКА (0:2) и Черно море (1:3).
Ето какво написаха привържениците:
"Левскари, смятаме, че показахме на ръководството и играчите, че без нас не е същото и никога няма да бъде такова. Използваме момента не просто да заявим нашата позиция, а да призовем всички сини братя за пълна подкрепа от трибуните.
Подкрепа не към пропаднали комарджии и футболисти със съмнителни качества, а към свещената за всички ни емблема и име! Заедно ще изчистим своя дом от гореспоменатите индивиди. Рекламиращи и пропагандиращи зад емблемата на любимия ни клуб една от най-тежките зависимости, откраднала много човешки съдби и животи.
Нашата организация е посветила цялото си съществуване, за да засвидетелства любовта към Отбора на народа. Ние няма да позволим гаврата с клуба да продължава, а позицията си ще заявим във всеки един от оставащите 5 кръга в нашия втори дом - сектор Б!
Един ще победи и това сме ние!
Само Левски!".
- Кокала ядоса левскари със снимка
- Майкъла: Този отбор на ЦСКА трябва да играе в евротурнирите
- Бойко Величков: Дано да видим този ЦСКА и срещу Лудогорец
- Янев ще има специален разговор с Делова
- ЦСКА надви Локомотив София, Пиедраита блесна с красив гол
- ЦСКА 1948 и Ботев Пловдив не се победиха в Бистрица
- Пробвайте знак Х за ЦСКА - Локо София
- ЦСКА се готви да се раздели с Илиан Илиев