Рома отпусна 1669 билета за феновете на ЦСКА за мача на Олимпико
Рома отпусна 1669 билета за фенове на ЦСКА за предстоящия двубой между двата отбора от Лигата на конференциите, който ще се проведе на 16 септември в Рим.
Ето съобщението на червените:
"Армейци,
Както вече стана ясно, УЕФА разреши отново да има гостуващи фенове в мачовете от европейските турнири. Условието е да се спазват разпоредбите на местното законодателство за капацитет, ковид рестрикции и условия за влизане в страната. Във връзка с предстоящата среща на ЦСКА с Рома на Стадио "Олимпико" на 16 септември, Ви уведомяваме, че домакините са предоставили за червените привърженици следния брой билети:
- 1619 билета за агитката ни в сектор "DISTINTI NORD“ на цена от 14 евро.
- 50 билета първа класа в сектор “МONTE MARIO" на цена от 35 евро.
ВАЖНО!
Процедурата за придобиване на билет ще бъде ЕДИНСТВЕНО в офисите на администрацията на стадион "Българска Армия". Клубът ни не продава самите билети, а само ще съдейства да бъдат събрани необходимите данни и суми, след което ще получи билетите в PDF формат от Рома и те ще бъдат препратени на имейлите на желаещите да посетят срещата. За съжаление домакините отказаха всякакви други начини за продажба - нито онлайн, нито в хартиен формат."
- В сряда теглят жребия за Купата на България
- Отпуснаха едва 300 билета за феновете на ЦСКА за мача в Бистрица
- ЦСКА ще се поздрави с нова победа
- ЦСКА назначи нов психолог, той вече работи с Пастор
- ЦСКА 1948 ще е с нов треньор срещу ЦСКА
- Тонислав Йорданов: В ЦСКА ми подляха вода
- ЦСКА опитва да се отърве от Скаршем и Сегер
- Бойко Величков обяви бъдещето на Пастор в ЦСКА