ЦСКА остана с бронзовите медали след издънка срещу ЦСКА 1948

F.

ЦСКА ще вземе бронзовите медали в efbet Лига през този сезон. "Армейците" имаха шанс за сребро, но броени дни след като спечелиха Купата на България, днес те допуснаха поражение с 0:1 от новака в елита - ЦСКА 1948. Това бе  отложен мач от 28-ия кръг на надпреварата и се състоия на националния стадион пред доста малко публика.

През първата част играчите на ЦСКА бяха по-активни, но добрите изяви на вратаря Наумов запазиха нулевото равенство. Освен това два гола на гостите не бяха зачетени заради игра с ръка. След почивката "армейците" продължиха да са по-активни, но въпреки това инкасираха попадение.

Марио Топузов се разписа в 65-ата минута, след като получи отличен пас от Чочев. Хората на Любо Пенев могат да съжаляват, че не спечелиха поне точка, след като Жорди Кайседо пропусна дузпа в 94-ата минута на двубоя.

След поражението ЦСКА остава на трета позиция с 56 точки - на 4 от втория Локомотив Пловдив. ЦСКА 1948 пък са пети с 41. До края на първенството остава един кръг.