ЦСКА с обрат срещу Сливен
След не много интересна първа част, но значително по интересна втора отбора на ЦСКА достигна до осминафинал за ,,Купата на България'', след като обърна Сливен с 1:3.
На почивката домакините от Града на Сините камъни водеха с 1:0, но през втората половина "армейците" излезнаха по-мотивирани и тотално надигра своя съперник. Головете бяха отбелязани както следва:
23' Милен Василев. Младоът получи топката отляво пред нак. поле, преодоля с лекота Павел Виданов и стреля силно в горния ъгъл на вратата.
56' Тодор Янчев изравнява. Трифонов бе изведен в наказателното поле, достигна топката до самата гол линия и върна към Янчев, който от малкия пеналт без забавяне вкара за 1:1.
72' Спас Делев е изведен от дълбочина и останал сам срещу Георгиев не срещна трудности да се разпише за 2:1 в полза на ЦСКА
90' Килиън Шеридън се възползва от груба грешка на бранител на Сливен, който върна слабо топката към Георгиев. Ирландецът догони топката и прехвърли вратаря на Сливен за 3:1.
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Наполи договори Бенуа Бадяшил от Челси под наем
- Лукаку е на крачка от трансфер във Фенербахче
- Лукаку се е разбрал с Фенербахче, преговорите с Наполи продължават
- Наполи започна преговори за Габриел Жезуш
- Официално: Байер Леверкузен привлече Мигел Гутиерес
- Наполи обясни по минути защо пропадна трансферът на Линдстрьом в Шалке
- Атланта Юнайтед преговаря с Ромелу Лукаку