Четирима от ЦСКА ще са специални гости на Балканско изложение
Четирима футболисти на ЦСКА ще бъдат специални гости на Балканското изложение на игралната и развлекателната индустрия (BEGE), което ще се проведе на 21 и 22 ноември в Интер Експо център, София.
Кирил Десподов, Станислав Манолев, Божидар Чорбаджийски и Мауридес ще се срещнат с фенове на 21 ноември (сряда) от 14:00 до 15:30 часа в зала 2 на Интер Експо център. Желаещите да присъстват на събитието трябва да се регистрират предварително онлайн.
BEGE е с бизнес насоченост и регулярно се посещава от над 5000 професионалисти от 35 държави. Това е най-голямото изложение на игралната и развлекателната индустрия на Балканския полуостров.
"Организаторите избраха да поканят представители на ЦСКА, защото знаят, че ние сме най-обичаният клуб в страната и най-популярният български отбор по света", обявиха от пресслужбата на "армейците".
- Медина: ЦСКА 1948 ми даде нещо, което исках отдавна
- Жордао: Очаквам с нетърпение втората част от сезона
- ЦСКА иска 3 млн. евро за своя звезда
- ЦСКА няма да представи отбора пред феновете заради Левски
- ЦСКА 1948 с първи успех в Турция
- Найденов обясни колко иска за голмайстора на ЦСКА 1948
- Готви се нов голям трансфер в ЦСКА 1948
- Венци Стефанов: Догодина ЦСКА ще бъде много сериозен клуб