ЦСКА срещу Локо Пловдив в пилотния кръг от първенството
Спортно-техническата комисия към БФС публикува програмата за първите три кръга от предстоящия сезон в Първа лига. Първият двубой на ЦСКА се очаква да бъде срещу Локомотив Пловдив на 22 юли на стадион "Българска армия".
Седмица по-късно "армейците" пък гостуват на Витоша, а третия кръг от първенството ще ни предложи сблъсъка между ЦСКА и Дунав, който ще се изиграе на 5 август от 20:45 часа, като червените ще бъдат домакин в тази среща.
Припомняме ви, че на 7 юли ЦСКА официално ще представи тима за новия сезон, като "армейците" ще изиграят контрола срещу Царско село. На 12 юли пък ЦСКА ще бъде домакин на Рига (Латвия) в среща от първия квалификационен кръг на Лига Европа, а на 19 юли е реваншът.
- Берое готви жалби срещу съдиите, подпрели ЦСКА
- Евтини билети за Монтана - ЦСКА
- ЦСКА не допусна изненада в Стара Загора (видео)
- Ивайло Киров: Мъчение е да гледаш ЦСКА
- Берое пусна билетите за мача с ЦСКА
- ЦСКА ще си тръгне с 3 точки от Стара Загора
- ЦСКА може да играе в Пловдив в евротурнирите
- Днес става ясно дали ЦСКА ще се отърве от ненужен
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]