Бока Хуниорс идват с най-добрите си футболисти в чест на Гунди
Аржентинският гранд Бока Хуниорс ще пристигне у нас с най-добрия си състав за грандиозния спектакъл "75 години Георги Аспарухов-Гунди“. За мача на 19 август на стадион "Васил Левски“ в чест на незабравимата деветка срещу Левски ще излязат звездите, които наскоро спечелиха и 33-та си шампионска титла в историята на клуба. Ето какво пишат организаторите на събитието:
Броени дни преди да посрещнем за първи път в България един от най-титулуваните отбори в света, Бока Хуниорс, водени от най-голямата си звезда Карлос Тевес, ще се срещнат с тима на Барселона в двубой за трофея "Жоан Гампер“ на стадион "Камп Ноу“. Гостуването на световния гранд в София се пада и между два от мачовете им за Копа Либертадорес. За турнира, в който участват най-добрите отбори от Южна Америка и Мексико, аржентинците отново ще заложат на топ футболистите си в момента.
Всички заедно на 19 август – в чест на великия Гунди!
Събитието "75 години Георги Аспарухов“ е на 19 август 2018 г. на Национален стадион "Васил Левски“. Начало 19:43 часа. Билети за звездния футболен мач между "Левски“ и "Бока Хуниорс“ търсете в мрежата на Eventim в цялата страна и online. Цена на билетите: от 9,57 до 194, 30 лева. Цена на семеен пакет: 19,14 лв., който включва два билета на цени от 9,57 лв. Семейният пакет важи единствено за Сектор Г, като включените в него два билета не се продават по отделно.
Организатор на събитието: ПФК Левски и Moko Solution.
- Хулио Веласкес: Камдем отпада, Переа е под въпрос за мача с Университатя Крайова
- При успех над Университатя Крайова: Левски срещу Омония или Кайрат в третия кръг на ШЛ
- Левски почете 189 години от рождението на Апостола
- Левски започна защитата на титлата с победа над Дунав
- Левски обяви началните часове за двата мача с Университатя Крайова
- Хулио Веласкес предупреди Левски: Подценим ли Дунав, ни чака провал
- УЕФА обяви съдиите за мачовете на Левски срещу Университатя Крайова
- Левски ще опита да пренесе доброто си настроение и на старта в родния елит
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]