ЦСКА носи усмивки на децата в Каварна (видео)
Футболисти и треньори на ЦСКА предизвикаха еуфория в Каварна. Тимът е на лагер в Албена преди важното гостуване в Разград утре, а по покана на кмета на Каварна г-жа Нина Ставрева, която е голям привърженик на червения отбор, част от играчите и щаба бяха на гости в града, информираха от пресслужбата на тима.
Георги Велинов, Ивайло Иванов, Кирил Динчев, Божидар Чорбаджийски, Кирил Десподов и Едвин Джеси бяха посрещнати от кмета в общината и подариха на г-жа Ставрева юбилейна фланелка на ЦСКА. От името на местните управници тя поднесе на легендата Георги Велинов икона на Свети Георги и пожела ЦСКА да победи Лудогорец утре с 3:0.
Пред общината фенове на ЦСКА очакваха своите любимци, за да се снимат с тях и да ги подкрепят преди двубоя утре. "Армейците" посетиха и Целодневна детска градина "Здравец", където раздадоха на децата топки и календари с автографи на футболистите.
Представителите на тима зарадваха футболните таланти в града като поиграха с тях и им дадоха ценни съвети за пътя, по който са поели - а именно този към големия спорт. Децата бяха изключително развълнувани от възможността да се докоснат до част от своите идоли и не пропуснаха да си направят снимки с тях.
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Здравко от Ритон: В ЦСКА трябват нови на 11 позиции
- Йомов започна тренировки с ЦСКА, Любо Пенев го иска в Локо София
- ЦСКА ще се раздели със защитник
- Христо Янев: Ще има още нови попълнения
- Лагерът на ЦСКА в Австрия остави повече въпросителни, отколкото отговори
- ЦСКА 1948 привлича национал на Тунис с опит във Франция
- ЦСКА 1948 размаза сръбски гранд
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]