ЦСКА предизвика еуфория край морето
Тази вечер ЦСКА заминава на лагер в Албена преди двубоя в Разград в петък. Тимът на "армейците" предизвиква еуфория у местните жители още преди да е пристигнал на морето, обявиха от официалния сайт на тима. В четвъртък (5 април) в 10:30 часа част футболисти и щаба на ЦСКА ще гостуват на кмета на Каварна Нина Ставрева, която е голям привърженик на отбора.
След посещението в общината, играчите и треньорите ще зарадват децата в Целодневна детска градина "Здравец", като им подарят топки и календари с автографи. От детската градина "армейците" ще отидат на стадион "Калиакра", където ще поиграят футбол с част от футболните таланти в града.
ЦСКА ще дари фланелка с автографи за благотворителен търг, средствата, от който ще отидат за стипендии на млади спортисти от Добрич. За да бъде спазена традицията за Великден, играчи и треньори на ЦСКА ще боядисват червени яйца в хотела. Феновете от региона очакват в нетърпение тренировките на отбора, за да ги изгледат на живо, да се докоснат до своите любимци и да ги подкрепят преди важните битки до края на сезона.
Мачът между Лудогорец и ЦСКА е на 6 април (петък) от 17:00 часа в Разград.
Старши треньорът Стамен Белчев определи група от 21 футболисти за лагера преди мача срещу Лудогорец. От групата отсъства единствено контузеният Георги Китанов.
Групата за лагера: Витаутас Черниаускас, Слави Петров, Станислав Манолев, Стойчо Атанасов, Александър Дюлгеров, Николай Бодуров, Жеферсон Телес, Александър Барт, Божидар Чорбаджийски, Александър Георгиев, Рубен Пинто, Кристиян Малинов, Раул Лое, Тиаго Родригес, Роланд Алберг, Енрике Рафае, Укра, Едвин Джеси, Кирил Десподов, Жан Бланко, Фернандо Каранга
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- ЦСКА уреди контрола по време на паузата
- БФС: Правилно отсъдена дузпа за ЦСКА срещу Добруджа
- Играч на ЦСКА смени Кристиан Димитров в националния
- ЦСКА взе своето срещу Добруджа
- ЦСКА 1948 надви Локомотив София в голов спектакъл (видео)
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]